slide
O vile

Vila Máchovka O vile

Máchovka je nově zrekonstruovaná rodinná vila o třech na sobě nezávislých bytech, ale zároveň s prakticky propojenými společnými prostory. Každý byt má své zázemí a přesto je ve vile spousta prostoru pro chvíle trávené společně s ostatními. Vila Máchovka je určena především pro setkávání více rodin s dětmi či pro sportovní soustředění.
Tak byla pojata už její rekonstrukce.

Ubytování

Vila Máchovka nabízí dva prostorné byty (2+kk) a jeden velký pokoj se samostatnou koupelnou a předsíní. Dále jsou zde společné prostory - obývací pokoj s terasou, jídelna s navazující prostornou zimní zahradou, velká společná plně vybavená kuchyň a další místnosti (viz níže Vybavení). Můžete se těšit na kvalitní a moderní vybavení veškerých prostor, které vám zajistí dostatečný komfort pro aktivní dovolenou i relax při ní.

další fotografie

Vybavení

Máchovka vás nenechá nudit, ale přiměje odpočívat. Je zde herna s kulečníkem a šipkami, nevytápěná garáž se stolním tenisem, kolárnou a lyžárnou či finská sauna se sprchou a odpočívárnou pro relax a romantiku. Hned u vily jsou rozsáhlé venkovní prostory s jezírkem, terasou, fotbalovým a florbalovým hřištěm. Parkování je přímo u vily na oploceném pozemku.

další fotografie

Aktivity

Vila Máchovka umožňuje široké sportovní i odpočinkové vyžití. Mnoho aktivit pro děti i dospělé je k dispozici přímo uvnitř vily i na jejím pozemku. Hned za plotem začíná sportovní areál, který nabízí snad všechny možné sporty. V zimě pak můžete pohodlě dojít pěšky ke spodní stanici lanovky a v létě zase vyrazit na pěší výlet, toulky na kole či na ryby k nedalekému rybníku.

další fotografie

Zaujala Vás naše vila?
Vytvořte si u nás rezervaci
Rezervace
1