slide
O vile

Vila Máchovka O vile

Vila Máchovka je nově zrekonstruovaná rodinná vila o třech na sobě nezávislých apartmánech.
Všichni hosté pak mohou dle libosti využít prakticky propojené společné prostory se spoustou aktivit, od sauny po kulečník. Apartmány se liší velikostí ložnice a počtem lůžek, ale všechny 3 jsou velice kvalitně vybaveny. Vila Máchovka je určena především pro rodiny s dětmi a jejich aktivní dovolenou.
Z jedné strany s vilou Máchovkou sousedí les a zdruhé sportovní areál. Přesto se nachází v obytné zóně, kde jsou obyvatelé zvyklí na klid a pohodu. Proto je nutné dodržování nočního klidu od 22 hodin do 6 hodin

Ubytování

Vila Máchovka nabízí dva apartmány (2+kk) v prvním patře. Každý je s vlastní kuchyní, koupelnou a toaletou. A jeden velký apartmán (3+1) v přízemí. Tento velice prostorný apartmán (5+2 osoby) má
85 m2, druhý (3+1 osoby) 45 m2 a třetí (5 osob) 40 m2. Dále jsou zde společné prostory - prostorná zimní zahrada s navazující venkovní terasou s grilem a posezením, sauna a odpočívárna, herna s kulečníkem a šipkami, nevytápěná místnost se stolním tenisem fungující také jako kolárna/lyžárna, velká zahrada s ohništěm a dalším posezením a další místnosti (viz níže Vybavení). Můžete se těšit na kvalitní a moderní vybavení veškerých prostor, které vám zajistí dostatečný komfort pro aktivní dovolenou i relax při ní.

další fotografie

Vybavení

Máchovka vás nenechá nudit, ale přiměje odpočívat. Je zde herna s kulečníkem a šipkami, nevytápěná garáž se stolním tenisem, kolárnou a lyžárnou či finská sauna se sprchou a odpočívárnou pro relax a romantiku. Hned u vily jsou rozsáhlé venkovní prostory s okrasným jezírkem a terasou, fotbalovým a florbalovým hřištěm. Parkování je přímo u vily na oploceném pozemku.

další fotografie

Aktivity

Vila Máchovka umožňuje široké sportovní i odpočinkové vyžití. Mnoho aktivit pro děti i dospělé je k dispozici přímo uvnitř vily i na jejím pozemku. Na prostorné zahradě je možné zahrát si kroket, petanque, fotbal, florbal nebo basketbal. Pro děti je k dispozici trampolína, klouzačky a malá horolezecká stěna. Hned za plotem začíná sportovní areál, který nabízí snad všechny možné sporty. Nad vilou je dětské venkovní hřiště, pod vilou najdete skatepark a  krátkou procházkou dojdete k dětskému hřišti U Žáby. V zimě pak můžete pohodlně dojít pěšky ke spodní stanici lanovky a v létě zase vyrazit na pěší výlet, toulky na kole či na ryby k nedalekému rybníku.

další fotografie

Zaujala Vás naše vila?
Vytvořte si u nás rezervaci
Rezervace
1