slide
Apartmány

Vila Máchovka Apartmány

Vila Máchovka nabízí dva apartmány (2+kk) v prvním patře. Každý je s vlastní kuchyní, koupelnou a toaletou. A jeden velký apartmán (3+1) v přízemí. Tento velice prostorný apartmán (5+2 osoby) má 85 m2, druhý (3+1 osoby) 45 m2 a třetí (5 osob) 40 m2. Dále jsou zde společné prostory - prostorná zimní zahrada s navazující venkovní terasou s grilem a posezením, sauna a odpočívárna, herna s kulečníkem a šipkami, nevytápěná místnost se stolním tenisem fungující také jako kolárna/lyžárna, velká zahrada s ohništěm a dalším posezením a další místnosti (viz níže Vybavení). Můžete se těšit na kvalitní a moderní vybavení veškerých prostor, které vám zajistí dostatečný komfort pro aktivní dovolenou i relax při ní.

Apartmán 1

5+2 osoby
Velikost apartmánu v přízemí je 85 m2. Ložnice je pro 5 osob + 2 osoby na přistýlce v obývacím pokoji s balkónem. Je zde prostorná plně vybavená kuchyň (kávovar, americká lednice, mikrovlnná trouba, indukční deska, trouba, rychlovarná konvice, myčka, toustovač), obývací pokoj, jídelna, ložnice, koupelna se sprchou a toaletou. Tento apartmán má jako jediný krbová kamna. Z tohoto apartmánu lze vejít do prostorné společné zimní zahrady a dále ven na zahradu. TV, WiFi.

 

Apartmán 2

3+1 osoby
Velikost apartmánu v 1. patře je 45 m2. Ložnice je pro 3 osoby + 1 osoba na přistýlce v obývacím pokoji. Je zde vybavená kuchyň (lednice, myčka, rychlovarná konvice, toustovač, indukční deska, mikrovlnná trouba) spojená s obývacím pokojem. Dále ložnice, koupelna se sprchou a toaletou, TV, WiFi.

 

Apartmán 3

5 osob
Velikost apartmánu v 1. patře je 40 m2.  Je zde vybavená kuchyň (lednice, myčka, rychlovarná konvice, toustovač, indukční deska, mikrovlnná trouba) spojená s obývacím pokojem. Dále ložnice, koupelna se sprchou a toaletou, TV, WiFi.

 

Společné prostory pro všechny apartmány

  • Herna s kulečníkem, šipky a stolní tenis.
  • Velká zimní zahrada s posezením, dětským koutkem a stolním fotbálkem.
  • Sauna s odpočívárnou a sociálním zázemím.
  • Terasa s venkovním nezastřešeným posezením a gril.
  • Prostorná zahrada s možností využití ohniště a dalšího posezení.
Zaujala Vás naše vila?
Vytvořte si u nás rezervaci
Rezervace
1