slide
Aktivity

Vila Máchovka Aktivity

Vila Máchovka umožňuje široké sportovní i odpočinkové vyžití.
Mnoho aktivit pro děti i dospělé je k dispozici přímo uvnitř vily i na jejím pozemku. Hned za plotem začíná sportovní areál, který nabízí snad všechny možné sporty. V zimě pak můžete pohodlě dojít pěšky ke spodní stanici lanovky a v létě zase vyrazit na pěší výlet, toulky na kole či na ryby k nedalekému rybníku.

Přímo v Máchovce

Uvnitř vily je herna s kulečníkem a šipkami, finská sauna s odpočívárnou nebo stůl na stolní tenis. Na pozemku je zdarma k dispozici malé fotbalové hřiště a menší hřiště na florbal či hokejbal. Dále basketbalový koš, dětská horolezecká stěna, skluzavka, ohniště a gril.

 

Sportovní areál hned za plotem

Hned za plotem vily navazuje veřejné posilovací sportoviště, skatepark, dopravní hřiště a za poplatek tenisový areál, cvičná tenisová stěna je volně přístupná zdarma. Restaurace se sportovním centrem vzdálená pouze 50m od vily umožňuje využít za poplatek plážový volejbal, hřiště na petanque, bowling, squash a masáže. 

 

Lyžařský areál a zimní stadion pár kroků od vily

Lyžařský areál SKI Máchovka je společně se zimním stadionem vzdálena 100 m od vily a návštěvníci zde mohou využít dvě zasněžované a osvětlené sjezdové tratě, dva dětské lyžařské pásy. Případně i lyžařskou a snowboardovou školu. Dále je zde zasněžovaný a osvětlený běžkařský okruh či veřejné bruslení.

 

Rybaření, houbaření, fitness, cyklo i pěší turistika, dětské hřiště

Po předchozí domluvě je možné si zaplatit hostovací rybářskou povolenku pro lov ryb na nedalekém rybníku “Fařina”, který v létě umožňuje i hezké koupání a odpočinek u vody. Vila Máchovka sousedí na jižní straně s městským lesoparkem, ve kterém naleznete tři přírodní posilovny a cvičiště. Lesopark je zároveň startovní bránou pro cyklistiku nebo pěší procházky s výhledem na Krkonoše. Velmi oblíbený je pěší výlet na hrad Kumburk, vzdálený 7 km.

-->
Zaujala Vás naše vila?
Vytvořte si u nás rezervaci
Rezervace
1